Я – будівник свого життя

У межах місячника превентивного виховання, оголошеного відділом освіти, в 7-Б класі Артемівської школи №7 класним керівником Наталею Косяк було проведено виховну годину-тренінг «Я – будівник свого життя».

Свято Осені на освітньому окрузі №3 м. Артемівська

У рамках роботи на освітньому окрузі №3 «Простір надії» класними керівниками 1-х класів Артемівської школи №24 проведено Свято Осені із запрошенням вихованців дитячого закладу №27.
26 лист. 2015

Обговорені важливі аспекти роботи дошкільних установ на сучасному етапі

26 листопада 2015 року у конференц-залі відділу освіти Артемівської міської ради відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів, де розглядались актуальні питання життєдіяльності дитячих установ.

Свято осені в Артемівському НВК №11

Традиційно кожного року в усіх школах відбувається Свято осені.

Семінар-практикум в Артемівській школі №24 для вчителів початкової школи

Набуття професійної та особистісної досконалості вчителя триває протягом усієї педагогічної кар’єри.
25 лист. 2015

Завітаємо на відкритий урок!

За словами В.А. Сухомлинського: «Урок – це дзеркало загальної й педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його кругозору, ерудиції».

Ім’я біди – наркотики

У Часовоярській школі №17 проходить місячник здорового способу життя та превентивного виховання, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради.

Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD у Соледарській школі №14

24 листопада з метою інформації про небезпеку вибухонебезпечних предметів, Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD провів у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 повчальну, цікаву бесіду для учнів 5-9 класів.

Інформування про мінну небезпеку учнів Соледарської школи №13

У Солеадрській загальноосвітній школі I-III ступенів №13 Швейцарським Фондом з протимінної діяльності (FSD) проведено захід для учнів 5-11 класів з теми «Інформування про мінну небезпеку».

Ми обираємо здоров’я!

У рамках місячника превентивного виховання «Здорова людина – здорова нація», оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, в Артемівській школі №12 пройшов конкурс агітбригад «Ми обираємо здоров’я!».

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.