Українська мова – мова єднання

11 лист. 2015
Згідно річного плану роботи у Часовоярській школі №15 в рамках Тижня української писемності та мови «Там де живе рідна мова – живе український народ!» відбулася низка виховних заходів, присвячених Дню української писемності та мови.

Учасниками заходів стали методист міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради Юлія Чуба, викладачі Горлівського інституту іноземних мов Оксана Писарева та Галина Донашенко, секретар Часовоярської міської ради Світлана Кудрявих та військовослужбовець підрозділу В-2803 Олег Грек. Гості відвідали шкільний масовий захід – інтерактивну відео-перерву «Це мова моя, це мова моєї країни!», під час якої мали змогу почути історію виникнення мови, проспівати улюблені пісні та станцювати запальні танки.

Після перерви присутні відвідали виховний захід «Щасливий випадок», який підготували вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Ганна Пікальова для учнів 8-9 класів. Відкрита вихована година «Шукайте цензора в собі», підготовлена вчителем української мови та літератури Іриною Сітьковою для учнів 11 класів заставила школярів замислитися про те, яке місце у нашому житті посідає культура мовлення. Конкурс малюнків «Україна пензлем слова», який проводився вчителем української мови та літератури, образотворчого мистецтва Оленою Кліменко зібрав бажаючих намалювати красу нашого рідного краю.

У цей святковий день учителі та учні школи приєдналися до написання радіо-диктанту та участі в шкільному етапі конкурсу ім. Петра Яцика. Вчитель ГПД Алла Брилкіна зі своїми вихованцями та бібліотекарем школи Іриною Федоровою запросили педагогічний колектив школи на виховну годину «Рідна мова-калинова».

Таким чином, свято, присвячене Дню української писемності та мови охопило всіх учасників навчально-виховного процесу.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.