Заходи до Тижня української писемності і мови у школі №4

11 лист. 2015
Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її.

До Дня української писемності і мови в Артемівській школі №4 організували низку різноманітних цікавих заходів, метою яких було показати красу і багатство рідної мови, розкрити її необхідність у житті людини, виховувати любов і повагу до рідного слова.

Вірші про Україну, про мову на конкурсі читців «Солов’їна, барвінкова українська наша мова» допомогли усвідомити належність до української нації, виховати почуття патріотизму. Вже стало доброю традицією для школярів змагатися в умінні виразно читати поетичні твори, виявляти артистичні здібності. Участь у конкурсі взяли учні усіх вікових категорій. За краще декламування українських віршів, найкращі виступи, а також за участь у конкурсі учні були нагороджені дипломами, подяками та цікавими призами.

Всеукраїнський диктант національної єдності для учнів 8 – 9 класів надав можливості перевірити свої знання з української мови та відчути себе частиною великої нації.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.