Святкуємо День української писемності та мови

11 лист. 2015
З нагоди святкування Дня української писемності та мови в Артемівській школі №18 пройшов креативний конкурс «Літературно-мовний калейдоскоп», який проводила учитель української мови та літератури Ірина Мироненко.

Метою позакласного заходу було збудити прагнення учнів продемонструвати свої знання з української мови та літератури, розвивати уміння застосовувати їх в незвичних ситуаціях, спонукати дітей до творчої праці, виховувати повагу до барвистого рідного слова. Чудовою прикрасою конкурсу стала тематична виставка літератури, присвячена Дню писемності та видатному діячу Нестору Літописцю, яку підготувала бібліотекар школи Тетяна Кириєнко.

Під час проведення конкурсів дев’ятикласники використовували свої знання та вміння не тільки з української мови та літератури, а й образотворчого мистецтва, музики, театралізації. В ході змагання команди «Зірки» та «Літописці» згадували авторів відомих пісень (в сучасній обробці), складали самостійно вірші, малювали ілюстрації до прислів’їв, а також відповідали на проблемні запитання. Родзинкою заходу стали інсценізації уривків із творів «Наталка Полтавка» Івана Котляревського та «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка.

Всі присутні отримали не лише нові відомості про митців української літератури та їх твори, а ще й грамоти, сувеніри та добрий настрій.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.