В здоровому тілі – здоровий дух!

11 лист. 2015
В рамках мережевої взаємодії, згідно плану роботи на окрузі №1 «СТАРТ», 10 листопада з метою прищеплення у дітей здорового образу життя відбулася спортивна розвага в іграх та забавах.

Спортивний манеж міста Артемівська радісно зустрічав спритні команди дошкільних навчальних закладів №31 «Горобинка», №52 «Веселка» та №58 «Ясочка».

Дошкільнята відправились у цікавий спортивний марафон разом із веселими Клоунесами, які допомогли пройти різні ігрові завдання та поповнити свій багаж знань про турботу власного здоров’я. Цікавим та незабутнім була забава – катання на конях. Дітям були подаровані корисні та розвивальні призи для веселої прогулянки. Всі учасники отримали велике задоволення, заряд позитивного настрою та ще більшу впевненість в своїх фізичних можливостях.

Сподіваймося, що така форма взаємодії між дошкільними закладами збагатить дитячий світ новими подіями, з’єднає педагогічні та дитячі колективи.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.