Стартує освітній округ «Перспектива +»

11 лист. 2015
Нова ситуація в суспільстві висуває принципово нові вимоги до вчителя, оскільки лише його творча особистість здатна до оновлення сучасної школи.

Тому робота міжшкільного об’єднання вчителів початкових класів освітнього округу «Перспектива +» спрямована на вирішення таких задач: удосконалення методичної грамотності вчителів, створення умов для оволодіння педагогами новими методами викладання в початковій школі.

Перше засідання міжшкільного методичного об’єднання пройшло 11 листопада на базі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 у формі тренінгу «Учитель і учень – партнери» у рамках сучасного уроку. Керівник Ірина Немудрякіна та вчителі шкіл №4 та №10 виробили шляхи тренінгових вправ, різновиди партнерства з учнями, удосконалили майстерність володіння інтерактивними формами навчання і виховання.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.