Тиждень української писемності та мови в Артемівській школі №5

11 лист. 2015
В Артемівській школі №5 з профільним навчанням відбулися заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

З метою прищеплення любові до рідної мови, популяризації українського слова серед учнів та вдосконалення знань школярів з української мови в школі було організовано та проведено низку заходів.

Тиждень було розпочато конкурсом стіннівок до Дня української писемності та мови. Оформлений інформаційний стенд «Цікава українська мова» допоміг школярам дізнатися про історію виникнення слов’янської абетки, її творців. Класні керівники провели виховні заходи «Мова калинова – чари барвінкові». Учні 7-8 класів підготували для молодших школярів цікаві мовні вікторини. Крім того, в школі було проведено акцію «Спілкуймося українською», яку активно підтримали учні та педагогічний колектив, спілкуючись українською протягом навчального дня як на уроках, так і на перервах.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.