Тиждень психології в ЗОШ №4

23 квіт. 2024
Уже стало доброю традицією нашої школи, проводити тематичні заходи, присвячені Всеукраїнському дню психолога. І це не випадково, оскільки психологія пов’язана з усіма науками, допомагає людині зануритися в цікавий світ внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми.

Основна мета та ідея проведення – це формування психологічної культури учасників освітнього процесу.

Під час проведення заходів практичний психолог Анастасія Іваненко підбирає такі форми роботи, які формують реальні оцінки своїх можливостей, залучають учнів до активностей, розвивають комунікабельні здібності, впевненість у своїх діях, виховують культуру поведінки.

Наші психологічні заходи – це завжди цікавий творчий процес, в якому кожний знаходить щось цікаве та корисне для себе.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024