«Green Fest»

23 квіт. 2024
Сьогодні світ потерпає від катастроф та різноманітних катаклізмів природного характеру. Природа ніби обурюється поведінкою людей, бо ми, люди, недбало ставимось до неї.

Варто пам’ятати: людина – це частина природи! Збереження природи – збереження Людини! Саме тому з метою захисту довкілля і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа, за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради Бахмутським МЦДЮ проведено екологічний ай-стопер до Дня Землі «Green Fest».

Діти та педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти Бахмутської громади створили тематичні ай-стопери «Зупини погляд!», в яких звернули увагу людства на екологічні проблеми, виявили загрози, запропонували шляхи подолання. Під гаслом «Не тільки словом, а й справою!» команди зробили водойми й дитячі майданчики, парки чистішими, нагодували тварин і птахів, посадили дерева, квіти, провели бесіди з оточуючими щодо екологічної ситуації в Україні, ознайомили з правилами мінної безпеки та ін.

Ай-стопер до Дня Землі

З метою виявлення найактивніших учасників заходу були написані критерії для виконання завдань і запрошені члени журі, які оцінили надіслані матеріали-підтвердження екологічних справ. Згідно з підсумковим протоколом переможцями стали:

Номінація «Зупини погляд»

І місце: команда "Безпечне довкілля", ЗОШ № 18.

ІІ місце: команда «ЕкоРейнджери», ЗОШ № 4; команда «Екопатруль», ЗОШ №10.

ІІІ місце: команда "Зоокипери", ЗОШ №5; команда «Eko Team», ЗОШ №7; команда "Екопатруль", Іванівський ЗЗСО.

Номінація: «Не словом, а справою!»

І місце: команда «EkoTeam», ЗОШ № 7; команда , "Амбасадори Землі"НВК № 11.

ІІ місце: команда "Безпечне довкілля", ЗОШ №18; команда "Екопатруль" Іванівський ЗЗСО.

ІІІ місце: команда «Юні екологи», ЗОШ № 2;  команда «Екопатріоти»,ЗОШ 12; команда "Зоокипери", ЗОШ №5.

Команди «Зелений патруль» ЗОШ №9 та команда «ЕкоПатруль» ЗОШ № 24 отримають подяки за вагомий внесок в захист навколишнього середовища.

Щиро дякуємо усім хто долучився до заходу! Ви найкращі!

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024