Тиждень охорони праці в Бахмутській школі № 2

24 квіт. 2024
Щороку у квітні проводиться Тиждень охорони праці. Учні Бахмутської ЗОШ № 2 ознайомились з поняттям «охорона праці», дізналися про можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки, особливо під час війни, дотримання правил безпеки при роботі з комп‘ютерною технікою, дотримання правил безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, повторивши правила поведінки під час онлайн-уроку, коли подають сигнал «Тривога».

Пограли у вікторину з теми «Моя безпека у сучасних реаліях воєнного часу» та підготували виставку малюнків «Безпека життя в умовах воєнного стану». А дев’ятикласники разом із класним керівником Ольгою Крапивою за допомогою дошки Padlet створили постери та пригадали правила поведінки, профілактики травматизму у побуті.

Учні набули  знань щодо поводження себе у різних небезпечних та непередбачуваних ситуаціях, надання першої допомоги постраждалому.

Проведення заходів у межах Тижня охорони праці навчають відповідально ставитися до збереження життя і здоров’я особистого та людей, які знаходяться поруч, не зупинятися на досягнутому і мати плани на майбутнє.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024