ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ створюємо власноруч

23 квіт. 2024
У межах фестивалю-естафети «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ» за підтримки Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради учні закладів загальної середньої освіти №7, 10, 18 та НВК №11 продовжили свою участь у Форуму учнівської молоді «Бахмут – Краматорськ – Ірпінь» із спільного розпису «ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ»

Цього разу школярі відвідали Ірпінський ліцей №3, у якому долучилися до ряду активностей. Найбільше учасникам сподобався безпосередньо процес розпису писанок, а також зовнішній та внутрішній вигляд ліцею, який вражає, незважаючи на те, що перебував в  окупації. Педагоги ліцею, що зустріли учнів, були дуже чуйними та допомагали з розписом. Творча атмосфера процесу створення писанок сприяла чудовому настрою.
Після майстер-класу учні відвідали Ірпінський історико-краєзнавчий музей,  у  якому представлена цікава колекція артефактів і експонатів минулого та сьогодення. Долучилися до перегляду постійно діючих виставок з фондів музеїв: «Музичні інструменти Миколи Будника», «Ірпінь у творчості М. Донцова» тощо.  Екскурсія була  пізнавальною, змістовною і захопливою. Усі писанки, розписані учнями під час заходу, тепер помандрують Україною на згадку  про дружбу та підтримку.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024