Заради свободи

23 жовт. 2015

У Часовоярській ЗОШ №15 з метою відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті проведено тематичні бесіди «Заради свободи» для учнів основної та старшої школи. Діти мали змогу обговорити із вчителями історії та класними керівниками причини та ідеологічні підвалини Революції на граніті, основні події, які відбулися протягом 2–17 жовтня 1990 року в Києві. Протягом жовтня в бібліотеці школи функціонувала виставка «Перший майдан».

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.