Світлиця талантів

23 жовт. 2015
22 жовтня на базі міського методичного кабінету відділу освіти відбулося засідання журі міського творчого конкурсу для вчителів початкової школи «Світлиця талантів».

22 жовтня на базі міського методичного кабінету відділу освіти відбулося засідання журі міського творчого конкурсу для вчителів початкової школи «Світлиця талантів», який проводиться з метою поширення творчих здобутків педагогів, впровадження передового педагогічного досвіду вчителів початкових класів із формування у молодших школярів культури почуттів, основ національної та громадянської свідомості у практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Визначення учасників очного етапу відбувалося за двома номінаціями: «Я і світ моїх захоплень», до якої було надано 11 творчих робіт педагогів початкової ланки шкіл №1, №2, №5, №7, №12, №13, №15, НВК №11, та «Мистецтво технологій» (конкурс на кращу методичну розробка уроку з трудового навчання, образотворчого мистецтва), участь в якій брали теж 11 учителів зі шкіл  №1, №4, №5, №9, №10, №12, №13, №15, №17, №18, №24.

До очного етапу, який відбудеться 28 жовтня, запрошуються такі педагоги:

номінація «Я і світ моїх захоплень»:

1. Корнєєва О.Л., учитель початкових класів НВК №11;

2. Сердюк О.В., учитель початкових класів ЗОШ №12;

3. Пасічна В.В., учитель початкових класів ЗОШ №1;

номінація «Мистецтво технологій»:

1. Жиленкова В.О., учитель початкових класів ЗОШ №4;

2. Куплевацька С.В., учитель початкових класів ЗОШ №13;

3. Жеваго О.К., учитель початкових класів ЗОШ №15;

4. Євсюкова Ю.М., учитель початкових класів ЗОШ №18;

5. Мітяєва Е.В., учитель початкових класів ЗОШ №24.

Під час очного етапу учасники Конкурсу презентуватимуть конкурсні роботи в інтерактивній формі (презентації, авторські творчі майстерні, майстер-класи).

Бажаємо конкурсантам удачі та перемоги!

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.