Канікули в Артемівській школі №5

23 жовт. 2015

Учні школи використовують час осінніх канікул з метою підвищення рівня своєї культури. Так, бібліотекар школи Тетяна Брагіна провела у шкільній бібліотеці літературну вітальню для школярів 1-А та 1-В класів «Мандрівка у казку» та вікторину «Чи знаєш ти К.Чуковського?» для учнів
2-х класів. У 1-Б класі було проведено розвиваючу годину «Замріяна осінь». Також, учні 4-А, 3-Б та 3-В класів відвідали Артемівський краєзнавчий музей, де познайомилися з фотовиставкою «Душа міста» та роботами таких майстрів як Аркадій Московченко, Руслан Тимошенко, Раїса Лахнова та ін. Класний керівник 4-Б Ольга Лісова разом із школярами відвідали захід «Чарівна осінь» у міській дитячій бібліотеці.

Крім цього, проводиться робота з протипожежної безпеки. Учні 5-х класів зустрілися з інспектором ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області Оксаною Білоус та прослухали лекцію з правил пожежної безпеки та правил поведінки при виявленні ВНП.

Учні 11-А класу стали учасниками творчої лабораторії з вивчення окремих видів діяльності Артемівського заводу з обробки кольорових металів, а учні 11-Б класу під керівництвом класного керівника здійснили екскурсію до природи у с.Дронівка.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.