Запуск повітряного змія у м.Соледарі

24 жовт. 2015

24 жовтня 2015 року вихованці гуртка «Конструювання повітряних зміїв» Соледарського Центра дітей та юнацтва під керівництвом досвідченого педагога Михайла Моісєєва підняли в небо повітряного змія, виготовленого власними руками. Після того, як змій був запущений на змаганнях у місті Артемівську та отримав найвищу оцінку суддів, гуртківці вирішили повторити запуск і в Соледарі.

Після недовгих підготувань паперовий змій піймав легкий порив вітру і на радість усіх присутніх злетів високо над землею. Керувати ним виявилося справою непростою, але захоплюючою, тому всі гуртківці випробували себе в ролі «диспетчерів». Не змогли втриматися і деякі дорослі.

У майбутньому було вирішено створити ще декілька таких літаючих апаратів та улаштувати в місті демонстрацію їх польотів.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.