Підсумки осінньої спартакіади в Артемівській ЗОШ №5

Масові спортивні заходи в рамках осінньої спартакіади тривали у школі протягом трьох жовтневих днів.
24 жовт. 2015

Учні Соледарської школи №13 разом з військовими висадили «Алею Відродження»

Військові, які дислокуються в місті Соледар Артемівської міської ради ініціювали акцію «Висади «Алею Відродження», на яку відгукнулися Соледарська міська рада, педагогічний та учнівський колективи Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, представники громадськості.
24 жовт. 2015

Запуск повітряного змія у м.Соледарі

24 жовтня 2015 року вихованці гуртка «Конструювання повітряних зміїв» Соледарського Центра дітей та юнацтва під керівництвом досвідченого педагога Михайла Моісєєва підняли в небо повітряного змія, виготовленого власними руками.
23 жовт. 2015

Диспут «Колір твоєї мрії»

З метою пропагування здорового способу життя, сприяння розвитку фізично здорової особистості 22.10.2015 р. у міському Центрі дітей та юнацтва був проведений диспут «Колір твоєї мрії» для дітей старшого шкільного віку.

Канікули в Артемівській школі №5

Учні школи використовують час осінніх канікул з метою підвищення рівня своєї культури.

Заради свободи

У Часовоярській ЗОШ №15 з метою відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті проведено тематичні бесіди «Заради свободи» для учнів основної та старшої школи.

Рефлексивно-ексліцитний підхід у вихованні

22 жовтня в м. Слов’янську пройшов семінар для керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників, педагогів-організаторів та класних керівників з теми «Рефлексивно-ексліцитний підхід у вихованні».
23 жовт. 2015

Вітаємо переможця Всеукраїнського форуму «Дотик природи»

З 19 по 21 жовтня в місті Києві відбувся Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи», який проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

В м. Артемівську відбулись Дванадцяті міські читання з Гуманної педагогіки

Учасників Читань привітала директор Артемівського НВК № 11 Лариса Хмельницька та побажала всім плідної праці з самовдосконалення задля гуманізації навчального процесу в школі.

Світлиця талантів

22 жовтня на базі міського методичного кабінету відділу освіти відбулося засідання журі міського творчого конкурсу для вчителів початкової школи «Світлиця талантів».

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.