Логопедичний навчальний тренінг для батьків «Допоможіть своїй дитині»

27 лют. 2024
З метою надання цільової консультативної допомоги та відпрацювання практичних навичок фахівці логопедичної служби Управління освіти провели навчальний тренінг для батьків, де розглядались питання значення формування компонентів мовлення.

Обговорили важливість вчасного виправлення порушень мовлення, які обмежують загальний потенціал дітей та призводять до зниження обсягу засвоєння матеріалу.
Вчитель-логопед Лідія Ребенкова розкрила значення розвитку дрібної моторики через вправи з використанням кульок су-джок, що розвивають
✅тактильну чутливість,
✅дрібну моторику пальців рук,
✅стимулюють мовні області в корі головного мозку,
✅а також сприяють загальному зміцненню організму.
 Вчитель-логопед Олена Ялова  окреслила алгоритм дій батьків, які допоможуть якісно поліпшити або виправити порушення мови:
✅масаж обличчя, пасивна та активна артикуляційна гімнастика;
✅розвиток дихання;
✅ігри та вправи на розвиток слухової уваги, фонематичного слуху;
✅вправи на підвищення рівня активації, енергопостачання та статокінетичного балансу психічних процесів (кричалки, слухо-рухова регуляція,
✅регуляція м’язового  тонусу);
✅мовні вправи.
Сподіваємося, зустріч була корисною як для вчителів початкових класів,  так і для батьків учнів.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.