Учні Соледарської школи №13 не байдужі до чужого горя

Учні Соледарської школи №13 взяли активну участь в акції «Щире серце»
11 вер. 2014

В Артемівській школі №1 триває благодійна акція «Щире серце»

Першого вересня Артемівська школа №1, як завжди, відчинила свої двері. Разом з нашими учнями школа дуже тепло прийняла 2 дівчаток та 4 хлопчиків, що вимушені були переселитися до нашого міста.
11 вер. 2014

В Артемівській школі №2 продовжується акція «Щире серце»

Батьки та учні Артемівської загальноосвітньої школи № 2 почали надавати допомогу дітям-переселенцям
9 вер. 2014

Маленькі кроки вихованців дитячого садка «Дзвіночок» міста Артемівська до великого театру

Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу, дитячий садок №25 «Дзвіночок» м. Артемівська Донецької області щодня розкриває свої двері для 108 вихованців.
5 вер. 2014

Виставка малюнків «Схід і Захід разом» в Артемівській школі №5

Під такою назвою в Артемівській школі №5 відкрилася виставка малюнків дітей із Західної України.
1 вер. 2014

Свято Першого дзвоника об’єднало дітей, вчителів та батьків Артемівських шкіл

Перше вересня завжди особливо хвилюючий день - у навчальних закладах розпочинається новий навчальний рік.
1 вер. 2014

Дошкільнята Артемівська святкують День знань

Як і вся країна, педагоги та діти дошкільних навчальних закладів відділу освіти сьогодні відзначали Свято знань.
29 серп. 2014

Розширена колегія відділу освіти Артемівської міської ради

Підсумком серпневих заходів з теми «Захист дитинства – основне завдання всіх суб’єктів навчального процесу» стала розширена колегія відділу освіти Артемівської міської ради, яка відбулась у Міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова 28 серпня 2014 року перед початком нового навчального року.
28 серп. 2014

Інструктивно-методична нарада освітян міста Артемівська з питань організованого початку нового 2014-2015 навчального року

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 28 серпня 2014 року відбулась інструктивно-методична нарада керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням начальника відділу освіти Марини Рубцової.
22 серп. 2014

В Артемівську стартує акція «Щире серце»

Відділ освіти Артемівської міської ради повідомляє про початок благодійної акції «Щире серце».

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!