Віра, національна гідність та єдність дошкілля України

6 трав. 2024
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

Співпраця з колегами  ЗДО «Намистинки»  Вишневої міської ради Київської області стало для педагогів садочка своєрідним джерелом натхнення, патріотичним  майданчиком для обміну ідеями.

Перша зустріч   з педагогами «Намистинки» відбулась під час проведення  міжобласної конференції  «Національно - патріотичне виховання дошкільників в умовах сьогодення»  в листопаді 2023 року, під час якої  відчули, як віра і національна гідність можуть бути могутнім засобом в протистоянні воєнному тиску та агресії. Такі моменти, коли спільний біль перетворюється на єдине серце, яке б'ється в ритмі вільної України, стають символом нашої патріотичної свідомості.

За цей невеличкий для історії час, колективи ЗДО   провели  методичний  смартмоб «Родзинки художньо-комунікативної діяльності з дітьми дошкільного віку на засадах національно-патріотичного виховання», онлайн крос - промоушен   «Вічний, як народ», присвячений великому кобзарю Тарасу Шевченко,  взяли участь у  VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи розвитку козацької педагогіки в освітньому просторі України та всесвітньому козацькому русі», яка   пройшла на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Досвідом роботи з козацького виховання колективи дошкілля поділилися з  педагогами України на сторінках журналу «Дошкільне виховання» (№11 2023р.)  під гаслом: «Патріотичне виховання сьогодні: єднаємося заради майбутнього!»

Отже, спільно з партнерами, друзями, однодумцями з інших міст України освітяни підтримують один одного, будуючи міцні зв'язки та спільні цінності. Впевнені, що виховання наших дітей у дусі любові до рідної землі та патріотизму — це найважливіша місія. Кожен захід, кожен проєкт, який втілюється разом з нашими колегами та  маленькими дошкільнятами, є кроком до перемоги,  до світлого майбутнього  України!

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!