Ми йдемо в 10 клас

28 лют. 2024
В рамках місячника профорієнтації в Бахмутській школі 5 відбулася презентація роботи профільної старшої школи, яку відвідали випускники 9-х класів разом із своїми батьками.

Протягом заходу учні поділилися своїм баченням щодо освітньої діяльності у старших класах, сформувавши хмару асоціацій із цим процесом. Інтерактивна вправа "Запитання -відповіді" допомогла присутнім випускникам отримати інформацію щодо особливостей та відмінностей навчання у 10 класі.

Доповідачами заходу стали учителі профільних дисциплін Валентина Ночовка та Ірина Краснова, які розповіли учням про можливості самореалізації та отримання знань, умінь та навичок, необхідних для подальшого навчання у вищому навчальному закладі.

За підсумком заходу кожен учасник долучився до створення стіни слів із побажаннями собі на майбутнє навчання у старшій школі.

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».

29 квіт. 2024
Всесвітній тиждень імунізації в закладах дошкільної освіти
#World Immunization Week 2024# В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Всесвітній тиждень імунізації.

Тиждень охорони праці-2024
З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, який відзначають 28 квітня, та виконання плану роботи Управління освіти на 2024 рік, з метою привернення уваги до питань охорони здоров᾿я та безпеки праці, запобігання нещасним випадкам під час роботи та здійснення освітнього процесу за дистанційною формою в умовах воєнного стану з 22.04 по 28.04.2024 року в підпорядкованих закладах освіти пройшов Тиждень охорони праці.