Весна надихає!

29 лют. 2024
Ми живемо там, де можна спостерігати за зміною чотирьох пір року. Кожна з них вносить велику різноманітність у наше життя. Проте саме навесні, коли пробуджується природа, починаєш заново жити, мріяти, створювати – весна надихає!

За ініціативи Управління освіти Бахмутської громади з метою популяризації хореографічного, вокального, акторського мистецтв, підвищення духовного розвитку молодого покоління Бахмутським МЦДЮ 29 лютого 2024 року було проведено IV фестиваль - конкурс дитячої творчості «Весна надихає!».

До оргкомітету було надіслано 23 творчих номери.  Кожен з яких викликав теплі почуття, відчуття гордості  і захвату від талантів дітей Бахмутської громади  у всіх членів журі. Але в кожному конкурсі є переможці. Згідно з підсумковим протоколом найбільшу кількість балів набрали:

Номінація «Вокал»

І місце:

"Леді-рок" - Софія Малапура, ЗОШ № 5 (керівник Наталя Конюшенко)

ІІ місце: «Весняна хмаринка» -  Волчева Ганна, ЗОШ 2 (керівник Ірина Беленець)

І місце:

«Незалежна душа» - Кравченко Катерина, ЗОШ 24, (керівник Ірина Пермінова).

ІІ місце:

«Нехочуха» -  Милана Цехмістрова, НВК 11 (керівник Світлана Квасникова);

«Україна – сонечко» -  Іванова Анастасія, ЗОШ 4 (керівник Кіра Іванова).

ІІІ місце:

«Люди» - Владислава Мальцева, ЗОШ 12 (керівник Наталія Анісімова);

«Квітка – душа» - Акатова Кароліна, Іванівський ЗЗСО, (керівник Галина Бакай)

Номінація «Хореографічне мистецтво»

«Сучасний танець» соло

Молодша вікова категорія

ІІ місце: " Spring time" - Калкан Ясмін, ЗОШ 4 (керівник Юлія Медведкіна)

Середня вікова категорія

І місце: «Непростий шлях» - Волік Домініка,    Бахмутський МЦДЮ (керівник Аліна Білоус)

ІІ місце: "Танок для душі" - Сисоєв Єгор, ЗОШ 2 (керівник Володимир Фащук).

ІІІ місце: «Доброго вечора! Ми з України!» - Римма Сєрокурова, Іванівський ЗЗСО, ( керівник Валентина Яковлева);

«Весняні ритми» - Тетяна Котельникова ЗОШ 9, (керівник Наталія Корнєєва).

Сучасний танець (колектив)

Середня вікова категорія

І місце: «Сполох» - Зразковий ансамбль танцю «Нєпосєди», Бахмутська ЗОШ№18 ім.Дмитра Чернявського (керівник Ольга Вєсько).

Спортивно-бальні танці (соло)

І місце: "Квікстеп" - Чикунова Поліна , НВК 11 (керівник Марія Кузьмінова);

ІІ місце: «Тихенько мовчати» - Шабанова Каміла , ЗОШ 24 (керівник Ірина Пермінова).

Номінація «Акторська майстерність»

Молодша вікова категорія

І місце: екранізація літературного твору "Реве та стогне Дніпр широкий" Марія Зеленська, ЗОШ 12 (керівник Марина Зеленська)

ІІ місце: «Вірш про добро» -  Аліна Симененко,           Бахмутський МЦДЮ, (керівник Ганна Середа )

Середня вікова категорія

ІІ місце: "Кіт і злий собака" - Бойко Матвій , Іванівський ЗЗСО (керівник Юлія Козаченко)

Старша вікова категорія

І місце:

Гумореска Павла Глазового "Українське Сало" - Олександра Ланевська   ЗОШ 10 (керівник Олена Драна)

Екранізація літературного твору "За двома зайцями" - Дует Смичков Єгор Ігорович, Капленко Галина Андріївна , НВК 11 (керівники Світлана Квасникова, Ірина Варкінтін).

ІІ місце:

"Промова біля пам'ятника Т. Шевченка" - Швець Софія           ЗОШ5, (керівник Вікторія Просяник)

ІІІ місце:

літературно-музична композиція «Весна» - Івашечкіна Ольга          ЗОШ4, (керівник Юлія Медведкіна);

Вірш про війну в Україні, про материнськи сльози, біль, про рідну Землю. «Війна…» - Тарасюк Руслана ,ЗОШ 24 (керівника Пермінова Ірина).

Щиро дякуємо всім за участь!

Нехай ця весна принесе нам багато гарних новин, мирне небо та спокій на душі.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.