Комунікуємо про інклюзію в Освітньому хабі «Донеччина»

28 лют. 2024
27 лютого 2024 року в Освітньому хабі «Донеччина» проведено засідання дискусійного клубу “Комунікуємо про інклюзію правильно”.

У дистанційному режимі  пройшла презентація досвіду Олени Гордєєвої, вчителя - логопеда дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка № 31 «Рябінушка» з теми «Система логопедичної роботи з активізації мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку в умовах дистанційного навчання». Вчитель-логопед запропонувала слухачам дієві  практики логопедичного супроводу дитини дошкільного віку, за допомогою яких розвивається слухова увага, мовне дихання, дрібна моторика руки та артикуляційний апарат. Головною родзинкою зустрічі став перегляд відеоролику, де Олена Гордєєва висвітлила практики з постановки звуків у дітей в умовах дистанційного  навчання.

Важливо пам'ятати, що успіх логопедичної роботи в умовах дистанційного навчання може бути ефективним за умови правильного підходу та співпраці вчителя-логопеда, батьків та дитини.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.