Відкритий урок у 1 класі Соледарської ЗОШ №14

9 лист. 2015
У рамках Тижня початкових класів у 1 класі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 класним керівником Вікторією Лозовою було проведено відкритий урок з читання за темою «Закріплення букви «ве». Доповнення речень словами із звуком «в».

На уроці були присутні в. о. директора школи Юлія Ковтун, вчитель початкових класів Валентина Аврамова, керівник шкільного методичного об’єднання Раїса Мирошниченко, педагог-організатор Ольга Борисова.

Маленькі школярики, які ще два місяця тому ходили до дитячого садочку намагалися перед присутніми показати свої знання, які вони здобули за короткий час перебування у школі. Всі діти активно готувалися до проведення цього уроку. Учитель, використовуючи цікаву презентацію, запросив дітей у мандрівку по загадковому лісу. Весь урок був наповнений патріотичним духом. Серце кожної дитини пройнялося любов’ю до своєї Вітчизни, свого рідного краю. Гарні знання показали: Гордієнко Данило, Лозова Мар’яна, Соколенко Богдан, Хаджинова Анастасія. Після уроку діти отримали від Ведмежатка призи за активну участь.

#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.

15 трав. 2024
Дошкільнята рідну землю вишиванками прославляють
Щорічно в травні відзначається День вишиванки - свято традиційного українського одягу, що об'єднує нас усіх в єдиному патріотичному дусі.