Майбутнє кожної країни - це діти

9 лист. 2015
Головна мета будь-якої держави – піклування про підростаюче покоління, його навчання та виховання.

Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 листопада Всесвітнім днем дитини. До цієї дати приурочують різноманітні благодійні акції на користь дітей, а в навчальних закладах проводять виховні години, знайомлять учнів з їх правами та обов’язками, навчають жити у мирі та злагоді.

В Артемівській школі №18 було організовано захід з теми «Знати права – бути захищеним!». За допомогою театралізованих вистав-мініатюр учнів п’ятих та шостих класів познайомили з окремими положеннями Конвенції ООН про права дитини. А правознавчі конкурси допомогли журі визначити найактивніші команди, які стали переможцями – «знавцями» прав дитини.

Василь Сухомлинський писав: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». Тож нехай вони ростуть обізнаними, грамотними, здоровими та щасливими, а ми будемо створювати для цього відповідні умови у школі, бо наше майбутнє – це діти!

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.