Болдинська осінь в Артемівській школі №24

9 лист. 2015
Учителем російської мови та літератури Артемівської школи №24 Антоніною Шиловою було проведено відкритий виховний захід у формі літературної вітальні «Болдинська осінь».

У цьому році ми відзначаємо чудову пушкінську подію – 185-річний ювілей знаменитої Болдинської осені. Саме 185 років тому О.С.Пушкін приїхав у Болдіно, Нижегородський маєток свого батька та провів у ньому - самотньо і натхненно - три довгих осінніх місяці. Вони увійшли в історію російської культури під назвою «Болдинська осінь», стали символом надзвичайно плідної літературної праці письменника.

Учні 11 класу пройшли дорогами Болдинської осені, побували у творчій лабораторії поета, міркували про любов і красу, добро і зло, геніальність і злодійство, перевтілившись у героїв, інсценізували твори, написані Пушкіним у цей період.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.