Учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського – учасники обласних урочистих заходів до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2024
20 лютого учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського взяли участь в обласних урочистих заходах, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні.

Під час тематичного форуму «Рушійна сила спротиву: феномен героїв Небесної Сотні», який мав на меті вшанувати пам’ять хоробрих людей, які пожертвували своїм життям за справу демократії та прав людини під час протестів на Майдані у 2014 році, сприяти залученню молоді до активної участі в громадському житті та розвитку держави, всі учасники уважно слухали доповідачів і брали активну участь в обговоренні, задаючи багато питань. Особливу увагу слухачів привернула доповідь вчителя Оксани Федяєвої «Незламні серця Донбасу» (пам’яті Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського). Оксана Анатоліївна дуже емоційно передала власні спогади про учня нашої школи, героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського. Форум ще раз підкреслив важливість і актуальність піднятих на ньому питань.

Інтерактивна лекція «Роль молоді у Революції гідності. Небесна Сотня як символ молодіжного спротиву», організована Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, надала змогу ще раз пройти сторінками історії Революції гідності.

З вітальним словом до учасників звернулася начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна. Із представником Центрального міжрегіонального відділу Українського Інституту Національної Пам’яті  Олексієм Серветніком учасники урочистого заходу пригадали події Євромайдану грудня 2013 - лютого 2014 року.  Про вклад в Революцію гідності Героїв Небесної Сотні з Донецької області та роль у Революції гідності молодіжного спротиву доповіла спеціаліст з напрямку національно патріотичного виховання Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Ганна Бондаренко. Під час заходу учні взяли участь у практичній роботі «Сучасні доступні інструменти впливу молоді на прийняття рішень».

У рамках повномасштабного вторгнення рф на територію України сучасна молодь, як ніколи, повинна усвідомлювати свою належність до української нації, бути готовою до виконання конституційного обов’язку щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України, вшановувати пам’ять загиблих (померлих) ветеранів війни, які боролися за незалежність нашої країни.

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!