21 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії З Днем рідної мови!

На освітній локації «З Бахмутом у серці м. Жовті Води» 21 лютого вчителі разом із учнями відзначали День рідної мови – свято, яке об'єднує всіх українців, адже мова – це душа нашого народу, його код, його генетичний паспорт. На заході на дітей чекала подорож чарівним лісом, під час якої школярі довели, що мають право називатися справжніми знавцями української мови.
21 лют. 2024

«Мова наша єдина, рідна, мелодійна, солов’їна»

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром була проведена онлайн-гра на знання української мови.
21 лют. 2024

День рідної мови у ДНЗ №6 «Барвінок»

Велична, щедра і прекрасна мова, Прозора й чиста, як гірська вода, — То України мова барвінкова, — Така багата й вічно молода. Юлія Косинська

Педагогічна рада з виховної роботи в Бахмутській ЗОШ№12

Сьогодні у закладі відбулась педагогічна рада «Заклад освіти - осередок турботи, підтримки та єднання».

Співпраця Бахмутської ЗОШ№12 з Центром нової освіти

У рамках співпраці з Центром нової освіти на зустріч з педагогами Бахмутської ЗОШ №12 завітав її засновник, тренер з інформаційних та інноваційних технологій, веб-розробник, менеджер та учасник освітніх проєктів, педагогічний дизайнер Іван Іванов.
20 лют. 2024

Учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського – учасники обласних урочистих заходів до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського взяли участь в обласних урочистих заходах, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні.

#ОсвітніЛокаціїВДії До дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2014 року ‒ найкривавіший день подій на Майдані в Києві. Майдан Незалежності об'єднав десятки тисяч українців із різних областей, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. Серед них був і наш земляк Дмитро Чернявський, пам’ять про якого залишилася в серцях бахмутян.
19 лют. 2024

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Учні Бахмутської міської територіальної громади своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу!
19 лют. 2024

Директор Бахмутської школи І-ІІІ ступенів №12 бере участь у всеукраїнському проєкті

Стартує освітній курс «Щастя», адаптований для українських освітян на основі популярного курсу Єльського університету США «Science of Well-being» («Наука благополуччя»).
19 лют. 2024

Підсумки онлайн-конкурсу комп’ютерної графіки для дітей та молоді міської громади «ІТ-Планета»

З 7 по 14 лютого 2024 року відбувся онлайн-конкурс комп'ютерної графіки для дітей та молоді, організований Бахмутським міським Центром технічної творчості дітей та юнацтва, під назвою "ІТ-ПЛАНЕТА".

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!