19 серп. 2014

Зроблено капітальний ремонт харчоблоку дитячого садка «Ведмежатко» міста Артемівська

Сучасний дошкільний навчальний заклад - це місце, де дитина має здобувати досвід широкої емоційно-практичної взаємодії з дорослими та однолітками в найбільш значущих для її розвитку сферах.
15 серп. 2014

Члени виконкому Артемівської міської ради розглянули важливі питання початку нового навчального року

10.08.2014 відбулось засідання виконкому Артемівської міської ради
14 серп. 2014

Діти Артемівська єднають Україну

«Україна – це ми» - саме під таким гаслом готується виставка дитячих малюнків
13 серп. 2014

До уваги батьків!

У зв'язку із чисельними зверненнями батьків до відділу освіти та навчальних закладів міста щодо продовження навчання учнів, які прибули до міста Артемівська, ІНФОРМУЄМО:
6 серп. 2014

З 1 серпня розпочав свою роботу профільний туристський табір «Бахмут-2014»

В серпні розпочав свою роботу профільний туристський оздоровчий табір «Бахмут-2014»
1 лип. 2014

Коллектив детского сада «Тополька» города Артемовска создал поляну сказок

Сказки – это бесценный дар, оставленный нам нашими предками.
18 черв. 2014

Слеклайн, або Мотузкове містечко

Хто із нас в дитинстві не мріяв відчути себе Мауглі або Тарзаном, полазити по деревах, або розкачуватися на мотузяній гойдалці, як на ліані?
2 черв. 2014

Урочиста зустріч випускників і обдарованих учнів шкіл з нагоди закінчення навчального року

30 травня у Міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулось нагородження медалістів, переможців олімпіад та інтелектуальних конкурсів, випускників шкіл, технікумів, професійно-технічних училищ, Української інженерно-педагогічної академії.
28 трав. 2014

Відбулось засідання колегії відділу освіти з питань закінчення навчального року

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 28 травня 2014 року відбулось чергове засідання колегії відділу освіти, яке провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.
21 трав. 2014

Відбулася підсумкова нарада освітян з питань навчально-виховного процесу

У ході наради заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи були розглянуті питання закінчення навчального року

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!