Вирішуємо актуальні питання освіти

1 бер. 2024
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулася чергова нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксани Карпець.

На порядок денний винесені питання, які є особливо актуальними під час воєнного стану та  дистанційного навчання.

Олена Доля, спеціаліст Управління освіти, проаналізувала ефективність управлінської діяльності директорів закладів загальної середньої освіти щодо збереження контингенту, стану відвідування учнями дистанційних уроків.

Директор центру професійного розвитку КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Наталя Томачинська доповіла про підсумки моніторингу дистанційного навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти. Було зазначено, що бахмутські педагоги адаптувалися до роботи в режимі онлайн, мають свої родзинки, уміють психологічно налаштовувати на роботу учнів та вихованців, не забувають про фізпаузи, але, звісно, усі мріють про звичайні уроки в приміщенні рідної школи.
Неабиякого значення в умовах війни набуває правоосвітня робота. Доповіла про стан цієї роботи в закладах загальної середньої освіти спеціаліст Управління Людмила Анісімова. Також зазначила, що попри всі труднощі адміністрація шкіл знаходить нові форми роботи, які б сприяли правовиховній діяльності в умовах дистанційного навчання.
Поділилися досвідом роботи в класах-комплектах директори закладів загальної середньої освіти ЗОШ №4 Валентина Перкіна та Іванівського ЗЗСО Ольга Козаченко. Це перший досвід у громаді, започаткований Управлінням освіти, який лише за умови продуманого алгоритму дій адміністрації школи, відповідальності педагогів та підтримки батьків можна втілити в реальність.

Підсумувала зустріч Оксана Карпець, побажавши всім натхнення, віри та надії в завтрашній день.

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024