28 жовт. 2014

«Мухе-Цокотухе» К.И.Чуковского исполнилось 90 лет

Юные читатели Артемовской школы №7 узнали много интересного о книгах-именинницах и книгах-юбилярах на выставке в школьной библиотеке
24 жовт. 2014

Малята дитсадочка «Берізка» вивчають правила дорожнього руху

У дошкільному закладі №53 «Берізка» міста Часів Яр була проведена тематична розвага для малюків «Як Динозаврик Діно вчився переходити дорогу».

Підведено підсумки турніру «Юний ерудит» для учнів 4-х класів м. Артемівська

Відповідно до планів роботи відділу освіти та міського методичного кабінету пройшов міський етап турніру «Юний ерудит» для учнів 4-х класів.

Стартувало методичне об’єднання «Градієнт спадковості» у м. Артемівську

В дошкільному навчальному закладі №31 «Рябінушка» мыста Артемывська стартувало методичне об’єднання «Градієнт спадковості» для вихователів старших груп дитячих садків та вчителів початкових класів шкіл міста з теми «Інноваційні підходи щодо наступності дошкільної та початкової ланок освіти».

Година Україноведення для педагогів-дошкільників

Історії створення дитячого театру була присвячена година Українознавства, яка пройшла 23 жовтня 2014 року в дошкільному закладі №55 «Ведмежатко» міста Артемівська
24 жовт. 2014

Тиждень соціалізації дошкільників в Артемівському дитячому закладі «Лелеченька»

Наприкінці жовтня 2014 року у дитячому садку №4 «Лелеченька» міста Артемівська відбувся тематичний Тиждень соціалізації дошкільників.

Фитнес-гимнастика для дошкольников

22 октября 2014 года в дошкольном образовательном учреждении комбинированного типа, яслях-саду №49 «Крепыш» города Артемовска был проведен мастер-класс "Основы фитнес-гимнастики для малышей"
24 жовт. 2014

Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі!

В Артемівську відбулося засідання журі міського фотоконкурсу «Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі!” для учнів 1-4 класів.
24 жовт. 2014

Формування лідерських якостей особистості – соціальне замовлення часу

22 жовтня на базі школи №24 відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи, підготовлений міським методичним кабінетом відділу освіти та педагогами освітнього округу №3 «Простір надії» (ЗОШ №№9,24, школа-інтернат №1).2014 року .

"Психологія успіху" для вчителів

Постійно діючий семінар для вчителів загальноосвітньої школи №5

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.