23 жовт. 2014

Педагогічні читання «Учитель, вкажи мені шлях краси духу!»

В Артемівську відбулися Одинадцяті Педагогічні читання з гуманної педагогіки з теми «Учитель, вкажи мені шлях краси духу!».
23 жовт. 2014

Місячник шкільної бібліотеки в Артемівській школі №2

Протягом жовтня Артемівська загальноосвітня школа №2 брала активну участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.

День осені для дітлахів школи-інтернату №1

21 жовтня Артемівська загальноосвітня школа-інтернат №1 традиційно святкувала День осені.

Юні знавці природи м. Артемівська

Початкова школа – це фундамент майбутнього життя кожної маленької людини.

Свято квітів в Артемівській школі №2

«Хто любить квіти, той не може бути злим" - під таким гаслом в рамках місячника екології пройшов виховний захід у 4 класах школи №2.
22 жовт. 2014

В Артемовске обучают игре в шашки с дошкольного возраста

Большой популярностью среди настольных игр пользуются шашки. В ряду интеллектуальных игр шашки занимают второе место после шахмат.

Твори добро…

Доброта і чуйність, сердечність і людяність, безкорисливість і милосердя з давніх часів були в характері та традиціях нашого українського народу.
22 жовт. 2014

Художня праця - важливий чинник креативного розвитку дітей

На сьогоднішній день звертається увага на використання художньої праці в роботі з дошкільниками, яка дає широкий простір розвитку дитячої творчості. Реалізація цього напрямку вимагає звернення до загальнорозвиваючих педагогічних систем інтегрованого типу.

«Наші таланти» в Артемівській школі №18

Останнім мажорним акордом – концертом «Наші таланти» - завершився Тиждень початкових класів в Артемівській школі №18.
22 жовт. 2014

Сумісна екскурсія вихованців та батьків «Зірочки» до спортклубу

Згідно плану роботи освітнього округу «Простір надії» 21 жовтня відбулася екскурсія вихованців дошкільного навчального закладу №27 «Зірочка» до спортивного клубу «Ринг».

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.