1 вер. 2014

Дошкільнята Артемівська святкують День знань

Як і вся країна, педагоги та діти дошкільних навчальних закладів відділу освіти сьогодні відзначали Свято знань.
29 серп. 2014

Розширена колегія відділу освіти Артемівської міської ради

Підсумком серпневих заходів з теми «Захист дитинства – основне завдання всіх суб’єктів навчального процесу» стала розширена колегія відділу освіти Артемівської міської ради, яка відбулась у Міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова 28 серпня 2014 року перед початком нового навчального року.
28 серп. 2014

Інструктивно-методична нарада освітян міста Артемівська з питань організованого початку нового 2014-2015 навчального року

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 28 серпня 2014 року відбулась інструктивно-методична нарада керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням начальника відділу освіти Марини Рубцової.
22 серп. 2014

В Артемівську стартує акція «Щире серце»

Відділ освіти Артемівської міської ради повідомляє про початок благодійної акції «Щире серце».
19 серп. 2014

Зроблено капітальний ремонт харчоблоку дитячого садка «Ведмежатко» міста Артемівська

Сучасний дошкільний навчальний заклад - це місце, де дитина має здобувати досвід широкої емоційно-практичної взаємодії з дорослими та однолітками в найбільш значущих для її розвитку сферах.
15 серп. 2014

Члени виконкому Артемівської міської ради розглянули важливі питання початку нового навчального року

10.08.2014 відбулось засідання виконкому Артемівської міської ради
14 серп. 2014

Діти Артемівська єднають Україну

«Україна – це ми» - саме під таким гаслом готується виставка дитячих малюнків
13 серп. 2014

До уваги батьків!

У зв'язку із чисельними зверненнями батьків до відділу освіти та навчальних закладів міста щодо продовження навчання учнів, які прибули до міста Артемівська, ІНФОРМУЄМО:
6 серп. 2014

З 1 серпня розпочав свою роботу профільний туристський табір «Бахмут-2014»

В серпні розпочав свою роботу профільний туристський оздоровчий табір «Бахмут-2014»
1 лип. 2014

Коллектив детского сада «Тополька» города Артемовска создал поляну сказок

Сказки – это бесценный дар, оставленный нам нашими предками.

1 трав. 2024
Останній конкурс Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
Важливою складовою гри «Джура» є організація наметових таборувань. Сьогодні відбувся останній конкурс гри – Таборування, що поєднує військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу та сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

Зустріч із письменницею
Не секрет, що сучасні учні надають перевагу спілкуванню з гаджетами. Перед педагогами постає питання: як залучити дитину до вдумливого читання?

#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівна Писанка
Напередодні Великодня на освітній локації у м.Кривий Ріг відбулося свято "Чарівна Писанка" для дітей за участю педагогів Олександри Шакалової (Бахмутський НВК № 11), Наталі Бабінової (ЗОШ №7), Альони Черман (ЗДО №54), де діти розмальовували писанки, розважались та проводили весело свій час