Підготовка до НМТ

2 трав. 2024
У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулася зустріч з підготовки до НМТ-2024

Учні 10-11 класів та вчителі школи мали змогу зустрітися з Тетяною Бутурлім та Тетяною Руденко. Тетяна Бутурлім, кандидатка педагогічних наук, методистка видавництва "Літера", директорка авторського освітнього центру "Школа успіху", презентувала  електронний посібник «Надійний мотиватор тренувань: збірних практичних завдань з української мови». Тетяна Руденко, вчителька української мови Бахмутського фахового коледжу транспортної інфраструктури, одна із авторів цього посібника, дала поради щодо успішного складання НМТ з української мови, розповіла про структуру тестової роботи з української мови та навела приклад такої роботи. Усі учасники були зацікавлені, наприкінці подякували авторкам за цікаву зустріч. І найголовніший висновок цієї зустрічі - тільки той, хто працює, має гарні результати! Тож не втрачаймо оптимізм та готуємося до НМТ!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.