«Зірки та зірочки» у Соледарі

15 трав. 2014
«Зірки та зірочки» – фестиваль, який розкриває таланти дітей, став доброю традицією дошкільних закладів міста Артемівська.

14 травня 2014 року фестиваль вперше стартував в місті Соледарі. На базі дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел–садка №17 «Орлятко» відбулось ІІ відділення міського фестивалю, в якому взяли участь вихованці ДНЗ №14, 17, 59.

Під час фестивалю глядачі потрапили до Морського царства, в якому разом з Феєю морів змогли зібрати всі перлинки (талановитих дітей–учасників). Організатори заходу створили яскраве свято творчості, обдарованості, радості. В залі панувала спокійна, доброзичлива атмосфера, глядачі зустрічали конкурсантів теплими оплесками.

Підбивши підсумки, журі відмітило дипломами лауреатів найкращі номери дошкільних закладів по номінаціях:

1. «Вокал» - ДНЗ №17 (Олександра Драгниш, дует Софія Кашпор, Мілана Цмак), ДНЗ №59 (Каміла Ісмагілова);

2. «Хореографія» - ДНЗ №59 (танок «Хип-хоп мышонок»);

3. «Грація в русі» - ДНЗ №14 (етюд «Світанок»);

4. «Художнє читання» - ДНЗ №17 (Ганна Стріщенко), ДНЗ №14 (Єлізавета Лук’янова), ДНЗ №59 (Владислава Кас’янова, Катя Біленко);

5. «Гра на дитячих музичних інструментах» - ДНЗ№ 59 (номер «Гопачок»).

Всі учасники фестивалю отримали солодкі призи.

Фестиваль став майданчиком для звіту музичних керівників, хореографів та інструкторів з фізкультури по роботі з обдарованими дітьми, показав значимість і ефективність раннього розвитку творчого потенціалу дошкільників, звернув увагу громадськості на необхідність підтримки дитячих колективів та талановитих педагогів.

Бажаємо вихованцям та керівникам натхнення, творчих злетів та перемог!

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!