Ласкаво просимо, театр!

15 трав. 2014
Щоб виховати творчу особистість недостатньо тільки знайомити дітей з мистецтвом, необхідно навчити їх творити.

Педагоги дошкільного закладу №25 вважають, що саме театр є основним засобом залучання малюків до світу мистецтва. І починається знайомство з театральною діяльністю з молодшого віку.

Неповторне враження та позитивні емоції подарували глядачам маленькі артисти театрального гуртка «Острів дитинства» у прем’єрі вистави «Казка про гусеничку», під керівництвом музичного керівника Ірини Чамор. В цьому виступі діти проявили творчі, співочі, артистичні, танцювальні здібності. В рамках Всеукраїнського фестивалю театральної діяльності відеоролик з казкою брав участь у конкурсі-голосуванні серед дитячих садків України від Донецької області.

Будемо вдячні, якщо ви підтримаєте маленьких акторів та візьмете активну участь в голосуванні за даним посиланням http://pedpresa.com.ua/vote12/?p=1

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!