«Посвята в козачата»

В Артемівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №1 відбувся святковий виховний захід «Посвята в козачата», присвячений Дню українського козацтва.
15 жовт. 2014

«Нерозділиме і одвічне коло…»

Ні для кого не секрет, що результат навчально-виховного процесу залежить від порозуміння та плідної співпраці вчителів та батьків.

«Нащадки козацької слави»

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу.
14 жовт. 2014

«Чи може суспільство викоренити злочинність?»

У Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 в ході проведення Тижня правознавства відбулося засідання дискусійного клубу «Чи може суспільство викоренити злочинність?»
14 жовт. 2014

Зустріч вихованців школи-інтернату з пожежником

В Артемівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №1 в рамках місячника протипожежної безпеки відбулася зустріч зі співробітником 8 ДПРЗГУ ДСНС України в Донецькій області Сергієм Ревою.
14 жовт. 2014

«Книгоношество» - співпраця з міською бібліотекою для дітей

Завдяки новій формі бібліотечної роботи «Книгоношество» вихованці Артемівської школи-інтернату №1 вже другий рік отримують від міської дитячої бібліотеки на тимчасове користування цікаві книги, журнали, інші дитячі видання.

День народження Артемівської школи №7

Патріотичне виховання починається з любові до рідної домівки – малої батьківщини, – а також із прищеплення найтепліших почуттів до рідного навчального закладу усім учням.

Акція «Від чистого серця» в Артемівській школі №7

13 квітня 2014 року в Артемівській школі №7 у рамках акції «Від чистого серця», яку проводить благодійний фонд «Дар», дітям із сімей вимушених переселенців була надана гуманітарна допомога
13 жовт. 2014

Урок пам’яті в музеї історії Часовоярської школи №15

11 жовтня 2014 року в музеї історії Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 проведено Урок пам’яті на честь 110-ї річниці з дня народження першого директора довоєнної школи Берліна Філіпа Уляновича.
13 жовт. 2014

«Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить»

У Часовоярській школі №15 пройшла батьківська конференція під гаслом «Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить».

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.