Міська підсумкова конференція учнівської молоді

7 трав. 2014
Відділ освіти Артемівської міської ради на базі Артемівської школи №7 провів міську підсумкову конференцію учнівської молоді

«Если мы войну забудем, вновь придет война», – ці слова Роберта Рождественського написані майже півстоліття тому, ніколи не втратять своєї актуальності. Саме пам'ять є тим джерелом, з якого ми черпаємо життєві уроки та плануємо своє майбуття. Кожного року учні артемівських шкіл приймають активну участь в акції «Вахта пам’яті», мета якої і полягає у тому, щоб жоден герой та героїчний вчинок Великої Вітчизняної війни не були забуті.

7 травня 2014 року відділ освіти Артемівської міської ради на базі Артемівської школи №7 провів міську підсумкову конференцію учнівської молоді «Дорогами слави і безсмертя» в межах акції «Вахта пам’яті», присвячену 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

Традиційно координатором проведення заходу став Центр туризму та краєзнавства. Почесними гостями свята були ветерани Великої Вітчизняної війни та діти війни, учні та педагоги міста.

В межах конференції свої звіти про проведену роботу за 2013-2014 навчальний рік надали пошукові загони шкіл №№1, 11, 18, 15. У подарунок ветеранам діти співали пісні, виконували хореографічні композиції і презентували квіти та вітальні листівки, виконані власноруч вихованцями Центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Гості та учасники конференції не залишилися байдужим до теми вшанування пам’яті тих, хто відстояв наш мир, і сльози, які повсякчас наповнювали очі усіх присутніх, зайвий раз підтвердили, що Пам'ять жива!!!

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!