9 жовт. 2014

Бібліотечний урок «Нам без книг ніяк не можна» в Артемівській школі №18

Василь Сухомлинський писав: «Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань, турбуйтеся про головні, найважливіші джерела духовної культури – бібліотеки».
9 жовт. 2014

Інтелектуальний олімпійський рух розпочато!

У жовтні згідно плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради в школах стартував І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Вчимося управляти майбутнім

Правильне оформлення й збереження документів у навчальному закладі - необхідна та важлива складова управлінської діяльності в загальноосвітній школі.

«Квіти в творчості Т.Г. Шевченка» на виставці Соледарського ЦДЮ

Творчість Т.Г. Шевченка – глибока криниця, цілюща вода, яка здатна вгамувати спрагу людини з різними інтересами.

«Гімн учителю» в місті Артемівську

День працівника освіти в цьому році, або, як його ще називають День учителя, відзначили 2 жовтня у міському Центрі культури і дозвілля ім. Євгена Мартинова.

Вітаємо з нагородою!

Почесне звання "Заслужений учитель України" отримала учитель початкових класів Артемівської школи №18

Свято мудрих та досвідчених в Артемівській школі №12

1 жовтня, в золоту осінню пору, ми вшановуємо тих, хто всі свої сили і знання присвятив своєму народові, хто віддав здоров'я і молодість підростаючому поколінню.
2 жовт. 2014

Дарунок від «ДАРу» артемівським школярам

Сучасний світ не можна уявити без комп’ютерної техніки, а процес навчання - тим більше!
1 жовт. 2014

Усний журнал «Бібліотека – священний храм живих друкарських слів»

30 вересня 2014 року на базі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 пройшло міське свято шкільних бібліотекарів «Бібліотека – священний храм живих друкарських слів».
1 жовт. 2014

Викторина «Сказки водят хоровод» в Артемовской школе №18

Сентябрь – замечательный месяц: он начинается Днем знаний, а заканчивается праздником библиотек.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.