22 жовт. 2014

Міський Тиждень початкових класів

З 20 по 31 жовтня міський методичний кабінет відділу освіти Артемівської міської ради традиційно проводить міський Тиждень початкової школи, учасниками якого є учителі, учні та їх батьки.
21 жовт. 2014

Спорт дарує радість всім!

На базі дошкільного закладу №32 «Лісова казка» у рамках наступності зі школою відбулася спортивно-інтелектуальна розвага «Спортландія».
21 жовт. 2014

Нехай буде світло у домі твоєму, родино, великому домі!

Чудово, що в нашому місті є такий прекрасний конкурс – конкурс грантів Артемівської міської ради, який дає можливість покращити умови життя, навчання, творчості усім небайдужим та ініціативним.

Сладкие сны «Колокольчика»

Добрые дела не остаются незамеченными – они как маяки светят тем, кто ждет помощи.

Родительская конференция в УВК №11

В Артемовской школе-лицее №11 состоялась общешкольная родительская конференция, в работе которой приняло участие более 140 делегатов.
21 жовт. 2014

Чарівна казка з країни дитячих снів

Дитячий садок може бути найулюбленішим місцем для малюка в разі, якщо це місце буде асоціюватися у нього з яскравими фарбами, активними іграми, морем позитивних емоцій, а також чарівними казками з країни дитячих снів в тепленькому та зручному ліжечку.

Неделя русского языка и литературы в Артёмовской вечерней (сменной) школе №1

В Артёмовской вечерней (сменной) школе II – III ступеней №1 прошла Неделя русского языка и литературы, все мероприятия которой были направлены на создание условий для творческого саморазвития обучающихся, для развития образовательных, коммуникативных, социально-личностных и общекультурных компетенций учащихся.

Доброта без кордонів

Уже стало доброю традицією, що благодійний фонд «Дар» бере активну участь у житті дитячого садка №6 «Барвінок».
20 жовт. 2014

Трудовий десант «Перетворимо школу на квітучий сад»

Щоосені, коли природа одягається в різнобарвний одяг, учні Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 виходять на подвір’я школи, щоб навести на ньому порядок.
20 жовт. 2014

Виховання майбутнього покоління – спільна справа сім'ї та дошкільного закладу

Однією з особливостей сьогодення є зміцнення статусу дитинства у суспільстві.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.