28 жовт. 2014

Вітаємо переможців Всеукраїнського форуму!

З 20 по 22 жовтня 2014 року у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка проводився Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

День народження книжки

Усі дошкільнята, без сумніву, добрі друзі Книжечки, нерідко бувають у бібліотеках та книгарнях.

Тиждень початкової школи у Артемівській ЗОШ №24

В рамках міського Тижня початкових класів з 20 по 24 жовтня 2014 року в ЗОШ №24 пройшов Тиждень початкової школи.

Місячник пожежної безпеки у Соледарській школі №14

У рамках місячника пожежної безпеки в Соледарській школі №14 пройшли заходи, в яких взяли участь учителі, учні та батьки.

Спасибо за подарки!

Благотворительный фонд «Дар», который возглавляет Дмитрий Рева, всем школам города в октябре 2014 года выделил медикаменты для оказания первой медицинской помощи, а детям-переселенцам – наборы средств личной гигиены.

Першокласники – читачі бібліотеки

Для першокласників Соледарської школи І-ІІІ ступенів №14 пройшов цікавий захід «Посвята в читачі»

Попереджуємо правопорушення

На базі Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 відбулося виїзне засідання міської Координаційної ради з профілактики правопорушень та негативних проявів серед неповнолітніх.
28 жовт. 2014

Вклонімося великим тим рокам…

У рамках 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників у Музеї історії Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 відбулася зустріч поколінь
28 жовт. 2014

Встановлено меморіальну дошку пам’яті у м. Артемівську

У рамках 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників в м. Артемівську по вулиці Горбатова, 43 відбувся урочистий захід вшанування пам’яті нашого земляка Миколи Михайловича Жорова.

Артемівські ракетомоделісти повернулися з Кубком

З 17 по 19 жовтня 2014 року відбулися змагання серед учнівської молоді з ракетомодельного спорту на Кубок ім. М.І.Кибальчича.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.