У серпні розпочав свою роботу профільний туристський табір «Бахмут-2014»

6 серп. 2014
З 1 серпня розпочав свою роботу профільний оздоровчий туристський табір «Бахмут-2014»

За підтримки та фінансування Артемівської міської ради Центром туризму, краєзнавства та екскурсій відділу освіти Артемівської міської ради з 1 серпня 2014 року організовано профільний оздоровчий туристський табір «Бахмут-2014» для оздоровлення 30 дітей пільгових категорій із загальноосвітніх закладів міста №1,4,5,10,12,18, школи-інтернат №1.

Під час оздоровлення в таборі діти набувають навичок з техніки пішохідного та водного туризму, для них організовуються змагання з футболу та волейболу, рухливі ігри, проводяться спортивні естафети.

Колектив Артемівського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій, діти та їх батьки висловлюють щиру подяку Артемівській міській раді та відділу освіти за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.