Члени виконкому Артемівської міської ради розглянули важливі питання початку нового навчального року

15 серп. 2014
10.08.2014 відбулось засідання виконкому Артемівської міської ради

10.08.2014 відбулось засідання виконкому Артемівської міської ради, на якому розглядалися питання «Про хід підготовки навчальних закладів Артемівської міської ради до роботи в 2014-2015 навчальному році в осінньо-зимовий період» та «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів Артемівської міської ради у 2014-2015 навчальному році». Начальник відділу освіти Артемівської міської ради Рубцова М.А. виступила з інформацією по кожному з зазначених питань. В інформації було наголошено, що відділом освіти проводиться підготовча робота для забезпечення організованого початку 2014-2015 навчального року, своєчасної підготовки будівель, споруд, обладнання, інженерних мереж закладів освіти до роботи в новому навчальному році та в осінньо-зимовий період. Рішенням виконкому затвердили склад комісії по прийому готовності закладів відділу освіти та заходи щодо організованого початку 2014-2015 н.р.

Також відділ приділяє значну увагу організації гарячого харчування в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. За результатами засідання було прийнято рішення №172 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів Артемівської міської ради у 2014-2015 навчальному році», яким визначена вартість харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій, учнів Артемівської загальноосвітньої школи-інтернату №1 I-II ступенів, вихованців дошкільних навчальних закладів.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.