Інструктивно-методична нарада освітян міста Артемівська з питань організованого початку нового 2014-2015 навчального року

28 серп. 2014
Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 28 серпня 2014 року відбулась інструктивно-методична нарада керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням начальника відділу освіти Марини Рубцової.

На початку наради начальник відділу освіти подякувала Баку Вадиму Григоровичу, відміннику народної освіти України, відміннику освіти СРСР, заслуженому працівнику народної освіти, за плідну педагогічну працю (48 років, із них 47 років - на керівних посадах). Виконання обов’язків директора Артемівської вечірньої школи №1 покладено на Тамару Лебеденко. Також присутнім було представлено нового директора Центру технічної творчості дітей та юнацтва Наталю Шевченко.

Марина Рубцова у своєму виступі «Основні завдання розвитку освіти у 2014-2015 н. р., стан формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів» зробила акцент на використанні в практиці нових нормативних документів, ознайомила присутніх зі структурою нового навчального року, показниками наповнюваності освітніх закладів, формуванням якісного педагогічного складу по навчальних закладах. Окремо зупинились на питаннях підготовки ЗНЗ до нового навчального року, організації заходів з охорони здоров’я та життя дітей, посилення виховного процесу в закладах освіти.

Юридичні аспекти працевлаштування у навчальні заклади, укладання та припинення трудового договору висвітлила головний спеціаліст-юрисконсульт відділу освіти Аліна Соловар.

Завідувач міського методичного кабінету Ніла Лисюк надала методичний супровід організованого початку 2014-2015 навчального року. Вона ще раз нагадала про дотримання нормативно-правової бази, визначила основні напрямки виховного процесу в закладах освіти та завдання для реалізації на першому уроці в школах «Україна – єдина країна». Не залишились без уваги питання щодо роботи з обдарованими дітьми, курсової перепідготовки педкадрів та забезпеченості підручниками.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.