Заходи місячника всеобучу в Бахмутському НВК № 11

В Бахмутському НВК№11 відбулись тематичні заходи в рамках місячника всеобучу!»

#ОсвітніЛокаціїВДії Єднаємось заради міцної України

Сьогодні, 16 лютого, за ініціативи Управління освіти на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Жовті Води» ми святкуємо День Єднання — важливу дату, яка символізує солідарність та гармонію
16 лют. 2024

Актуальні вектори методичного супроводу педагогів дошкілля

Відбулася планована нарада вихователів-методистів та директорів закладів дошкільної освіти, які опікуються питаннями методичного супроводу в садочках громади.

Презентація книги «Бахмут: хроніки незламної фортеці» у Києві

Директор Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Інна Астапова та практичний психолог Інна Ткаченко були присутні на презентації книги «Бахмут: хроніки незламної фортеці», яка відбулася в Музеї становлення української нації у Києві.
16 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Фоточелендж «Об’єднані Україною» від Бахмутських школярів з Одеси

Сьогодні, 16 лютого, Україна відзначає День Єднання. Це свято, яке в умовах війни набуло особливого сенсу, аби показати світові, що ми єдині і, попри все, будемо відстоювати незалежність своєї держави.
15 лют. 2024

Про здоров’я знаємо, про здоров’я дбаємо

Здоров'я дітей - одне з головних джерел щастя батьків, педагогів та суспільства в цілому. Дошкільний вік - це особливий період людини, коли відбувається її розвиток, формуються фізичні та психічні якості особистості, що необхідні впродовж життя.
15 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Скажений кошик

Освітня локація "З Бахмутом у серці м. Жовті Води" долучилася до спортивно-креативного флешмобу «Скажений баскетбольний кошик
14 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Скринька любові

З метою підтримки ментального здоров'я і переключення дитячої уваги від тривог та проблем при підтримці Фонду "Діти Дітям" був проведений захід для дітей Бахмутської міської територіальної громади на освітній локації "З Бахмутом у серці м. Кривий Ріг".
13 лют. 2024

Роковини обстрілу російськими окупантами Бахмутської школи №4

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять про трагічну подію, що сталася 9 років тому. 13 лютого - день, коли російські окупанти обстріляли мирний житловий квартал та Бахмутську школу №4, забравши безжально життя невинних, серед яких були й діти.
12 лют. 2024

Вітаємо переможців обласного фестивалю "Агенти сучасної мистецької освіти"

Оголошено результати обласного фестивалю-конкурсу фахової майстерності «Агенти сучасної мистецької освіти» для вчителів мистецьких дисциплін ЗЗСО, керівників гуртків художньо-естетичного напряму ЗПО, ЗЗСО, керівників музичних ЗДО

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!