Підсумки онлайн-конкурсу комп’ютерної графіки для дітей та молоді міської громади «ІТ-Планета»

19 лют. 2024
З 7 по 14 лютого 2024 року відбувся онлайн-конкурс комп'ютерної графіки для дітей та молоді, організований Бахмутським міським Центром технічної творчості дітей та юнацтва, під назвою "ІТ-ПЛАНЕТА".

Цей захід спрямований на популяризацію технічної творчості серед молоді та пошук та підтримку юних талантів, зібрав чимало обдарованих учасників закладів освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради .

Основною метою конкурсу було сприяння розвитку творчих здібностей учасників та популяризація інформаційних технологій серед дітей та молоді. У рамках конкурсу було визначено три вікові категорії учасників: молодша (до 10 років), середня (від 10 до 13 років) та старша (від 14 до 18 років). Кожен учасник мав можливість продемонструвати свої навички та творчість, створюючи роботи за такими темами, як "Моя Україна", "Моя майбутня професія", "Моє хобі", "Техніка майбутнього", "Улюблені тварини".

Всі роботи були ретельно оцінені компетентним журі, яке врахувало кілька критеріїв, таких як художня цінність, творчо-смислова складова та володіння графічними програмами. Після вивчення усіх робіт та обговорення, журі визначило переможців та призерів у кожній віковій категорії.

1 категорія (молодша) – до 10 років призові місця отримали:

ІІ місце – Максим Литвинов, учень Іванівського ЗЗСО, кер. Ганна Чуприна;

ІІІ місце - Аліна Пижова, учениця Бахмутської ЗОШ №18, кер. Анастасія Тахтарова.

Номінація «Моя майбутня професія»:

ІІ місце – Мілана Кучеренко, учениця Бахмутської ЗОШ №18, кер. Анастасія Тахтарова.

Номінація «Моє хобі»:

ІІ місце - Григорій Семікін, учень Бахмутської ЗОШ №5, кер. Віталіна Савранська;

ІІ місце - Еліна Чуприна, учениця Бахмутської ЗОШ №18, кер. Лілія Тарасенко.

ІІ місце - Кароліна Кулик, учениця Бахмутської ЗОШ №2, кер. Ірина Воловик;

ІІ місце - Андрій Посохов, учень Бахмутської ЗОШ №2, кер. Ірина Воловик;

ІІІ місце - Віра Самофал, учениця Іванівського ЗЗСО, кер. Ганна Чуприна.

ІІІ місце - Рената Лобанова, учениця Бахмутської ЗОШ №18, кер. Анастасія Тахтарова;

ІІІ місце - Вероніка Бондарєва, учениця Бахмутської ЗОШ №2, кер. Ірина Воловик.

2 категорія (середня) – з 10 до 13 років призові місця отримали:

Номінація «Моя Україна»:

І місце – Римма Сєрокурова, учениця Іванівського ЗЗСО, кер. Ганна Чуприна.

Номінація «Моя майбутня професія»:

І місце - Яна Говорунова, учениця Іванівського ЗЗСО, кер. Юлія Козаченко.

Номінація «Техніка майбутнього»:

І місце - Микита Цуркан, учень Бахмутської ЗОШ №5, кер. Віталіна Савранська;

ІІІ місце – Назар Стафіняк, учень Бахмутської ЗОШ №5, кер. Віталіна Савранська;

ІІІ місце – Сергій Ніколаєнко, вихованець Бахмутського ЦТТДЮ, кер. Віталіна Савранська.

Номінація «Улюблені тварини»:

І місце - Кароліна Акатова, учениця Іванівського ЗЗСО, кер. Юлія Козаченко.

ІІ місце - Христина Кожуховська, учениця Бахмутської ЗОШ №5, кер. Віталіна Савранська;

ІІ місце -  Альона Строкіна, учениця Бахмутської ЗОШ №18, кер. Лілія Тарасенко;

ІІ місце -  Орина Раковіце, учениця Бахмутської ЗОШ №18, кер. Анастасія Тахтарова;

ІІІ місце -  Ганна Орлова, вихованка Бахмутського ЦТТДЮ, кер. Віталіна Савранська.

ІІІ місце - Поліна Скоробогатько, учениця Бахмутського НВК №11, кер. Наталія Антонюк;

3 категорія (старша) – з 14 до 18 років призові місця отримали:

І місце – Єгор Смичков, учень Бахмутського НВК №11, кер. Лариса Коміна;

Номінація «Техніка майбутнього»:

ІІІ місце – Владислав Мовчан, учень Бахмутського НВК №11, кер. Ірина Варкінтін.

ІІІ місце – Волков Богдан, учень Бахмутської ЗОШ №5, кер. Ірина Шахова.

І місце - Вікторія Аюпова, учениця Бахмутської ЗОШ №5, кер. Ірина Шахова;

ІІ місце - Катерина Костюченкова, учениця Бахмутського НВК №11, кер. Наталія Антонюк;

ІІІ місце -  Олена Дунаєва, учениця Бахмутського НВК №11, кер. Лариса Коміна.

Вітаємо переможців конкурсу «ІТ-ПЛАНЕТА»! Бажаємо усім учасникам подальших творчих успіхів та досягнень у майбутньому!

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!