«Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить»

13 жовт. 2014
У Часовоярській школі №15 пройшла батьківська конференція під гаслом «Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить».

На конференцію було запрошено настоятеля Свято Борисо-Глібського храму отця Ігоря та директора благодійного фонду «ДАР» Людмилу Газіну.

Відкрила конференцію директор школи Світлана Сукова, яка ознайомила присутніх із подіями, що відбулися протягом минулого навчального року; подякувала батькам за їхні добрі справи та допомогу школі й дітям-переселенцям, які прибули до нас для навчання. Саме на цьому акцентувала свою увагу й директор благодійного фонду «ДАР» Людмила Газіна, яка розповіла батькам про призначення фонду та його діяльність на території нашої громади. Подарунками від засновника фонду Дмитра Реви стали медичні аптечки для надання першої допомоги. Класним керівникам було вручено перелік необхідних документів для підготовки адресної допомоги дітям-переселенцям.

Настоятель Свято Борисо-Глібського храму отець Ігор привітав присутніх із початком нового навчального року, висловив побажання миру, добробуту в родинах та запропонував проведення уроків християнської етики для дітей.

Психолог школи Юлія Погребняк у своєму виступі акцентувала увагу на питанні виховання сучасних дітей та привиття їм почуття толерантності та доброти.

19 квіт. 2024
День довкілля в закладах дошкільної освіти
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.

Всесвітній День Землі та День довкілля
З метою формування екологічної свідомості, виховання любові до рідної природи, дбайливого ставлення до неї та у межах місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі № 2 учні 2-9 класів успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля, які відзначаються 21 та 22 квітня.

19 квіт. 2024
Відбулась квітнева онлайн-нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти
Відбулась планова онлайн-нарада вихователів-методистів та директорів ЗДО, які виконують функції методичного супроводу.