У гості до майстринь

22 жовт. 2015
22 жовтня учителями початкових класів Артемівської школи №24 Любов’ю Горбачовою і Наталею Коваленко проведена екскурсія до виставочної кімнати творчої майстерні «Оберіг» при міському Народному домі.

Захід проведено з метою вивчення українських традицій та знайомства з творчістю місцевих народних умільців, з видами народної творчості. Господиня кімнати Тетяна Гольц показала роботи, зроблені руками майстрів нашого краю. Діти дізнались багато цікавого з історії ляльки-мотанки, з символіки вишиванки, рушників, сімейних оберегів. Особливу увагу дітей привернули картини художниці Людмили Кирилової, написані у стилі Петриківського розпису. Діти разом з учителем розгадували символізм картин «Древо життя», «Зростання духу». Тетяна Гольц провела з учнями майстер-клас з виготовлення сорочки-вишиванки в техніці орігамі.

Педагоги та учні висловлюють подяку господині за пізнавальну та цікаву екскурсію.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.