У гості до майстринь

22 жовт. 2015
22 жовтня учителями початкових класів Артемівської школи №24 Любов’ю Горбачовою і Наталею Коваленко проведена екскурсія до виставочної кімнати творчої майстерні «Оберіг» при міському Народному домі.

Захід проведено з метою вивчення українських традицій та знайомства з творчістю місцевих народних умільців, з видами народної творчості. Господиня кімнати Тетяна Гольц показала роботи, зроблені руками майстрів нашого краю. Діти дізнались багато цікавого з історії ляльки-мотанки, з символіки вишиванки, рушників, сімейних оберегів. Особливу увагу дітей привернули картини художниці Людмили Кирилової, написані у стилі Петриківського розпису. Діти разом з учителем розгадували символізм картин «Древо життя», «Зростання духу». Тетяна Гольц провела з учнями майстер-клас з виготовлення сорочки-вишиванки в техніці орігамі.

Педагоги та учні висловлюють подяку господині за пізнавальну та цікаву екскурсію.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.