Я - в Україні, Україна – в мені!

26 жовт. 2015

23 жовтня на базі міського методичного кабінету відділу освіти відбулося засідання журі міського фотоконкурсу «Я - в Україні, Україна – в мені!» для учнів 1-4 класів навчальних закладів Артемівська, Часів Яру, Соледара. До участі в міському етапі фотоконкурсу було надано 24 роботи учнів початкової школи. Журі конкурсу відзначило, що роботи учнів були яскравими, цікавими та оригінальними. Кожен учасник намагався реалізувати власні творчі здібності, показати власні знання з історії, культури та традицій нашої Батьківщини, рідного краю.

Переможцями міського фотоконкурсу «Я - в Україні, Україна – в мені!» стали:

у номінації «Українка я маленька»:

І місце – Марковін Павло, учень ЗОШ №17,

ІІ місце – Калініна Катерина, учениця ЗОШ №12, та Денисова Злата, учениця ЗОШ №15,

ІІІ місце – Март’янова Вікторія та Грахно Дарина, учениці ЗОШ №5, Калітіна Олеся, учениця ЗОШ №9

у номінації «Україна – це ми!»:

І місце – Паламарчук Дмитро, учень ЗОШ №24,

ІІ місце – Козирська Дар’я, учениця ЗОШ №5, та  Іванова Катерина, учениця ЗОШ №4,

ІІІ місце – Куліш Михайло, учень ЗОШ №15.

Вітаємо переможців!

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.