Майстер-клас Студії Дизайну та Моделінгу «Sharm»

22 жовт. 2015

У Соледарському Центрі дітей та юнацтва був проведений майстер-клас для гуртківців Студії Дизайну та Моделінгу «Sharm». Майстер-клас сприяв вихованню в дітей естетичного смаку, розвитку практичних навичок оволодіння різноманітними техніками дефіле, фотопозування.

Керівник гуртка Валерія Кобилко зацікавила гуртківців різноманітними вправами. Діти побачили, що модні покази перетворюються на театральні дійства, де моделі стають акторками. Такі майстер-класи допомагають майбутнім моделям розкуто триматися на сцені, бути комунікабельними, отримати власний досвід з естрадного мистецтва.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.